Прикра новина для шанувальників серіалу «Надприродне» («Supernatural»). 27 лютого 2020 року завершилося виробництво седану Chevrolet Impala, яке тривало 62 роки. 4-дверний седан 1967 року чорного кольору з’являвся майже у кожній серії та був одним із його символів.

Перша Impala з’явилася в Америці ще у 1958 році. Це була люкс-версія Chevrolet Bel Air. Але потім таку назву отримала зовсім інша модель, яка вироблялася до 1985 року.

У 90-х роках Chevrolet деякий час виробляв спортивну модель Impala SS. Але на початку 2000-х років знову повернувся до випуску седанів.

Останнім часом попит на Chevrolet Impala суттєво впав. Про це свідчать цифри: минулого року продажі Impala знизилися майже на 20% у порівнянні з 2018 роком. Але слід зауважити, що в усьому світі падає попит на седани та росте на кросовери.

Виробничі потужності, що звільнилися після завершення випуску Impala, буде модернізовано та використано для виробництва електромобілів. Концерн GM оголосив, що готовий вкласти у це 2,2 млрд доларів. Одним з перших електромобілів концерну буде пікап Hummer.

Можливо, що у майбутньому ми ще побачимо назву Impala серед нових електромобілів GM.

Теми: