Справжньою родзинкою франкфуртського автосалону, що відбудеться в вересні цього року, стане презентація третього покоління японського кроссовера. Як повідомляє редакція британського Autocar, Qashqai чекає кардинальне оновлення як в технічному плані, так і ззовні.

Очікується, що на створення дизайну автівки Nissan надихнув екстравагантний концепт IMQ і Qashqai буде мати більше спільних рис з неформатним Juke, ніж зі своїм попереднім, більш класичним поколінням. Також відмічається, що габарити майбутньої машини трохи збільшаться.

Не менше сюрпризів чекає на автошанувальників і в салоні. Наразі відомо, що виробник встановить революційний віртуальний дисплей водія, повністю відмовившись від морально-застарілих аналогових приборів. Допомагати керувати та розважати пасажирів буде принципово нова система управління.

Додатково зазнає змін вибір силових агрегатів. Бензо-електричний двигун E-power, який себе добре зарекомендував на Nissan Note, тепер буде встановлений і на Qashqai. Більш того, японський автовиробник вирішив взагалі відмовитись від суто бензинових та дизельних варіантів – третє покоління буде комплектуватися лише «м’якими» та турбованими гібридами.

Початок продажу нового Nissan Qashqai запланований орієнтовно на кінець 2020 року.