У всесвітній мережі з’явилося відео, на якому компанія Тесла показала роботу своєї «Гігафабрики 3» у Шанхаї. Зараз це єдине виробництво компанії зі складання седанів Model 3, що продовжує свою роботу.

На відео видно величезні заводські цехи, що заповнені сотнями роботів та автоматів. Правда, без людської робочої сили процес не обходиться. Найскладніші операції, наприклад, остаточне складання автівок, припадає на долю робітників. Але Ілон Маск запевняє, що з часом усі процеси будуть повністю автоматизовані, і машини почнуть виробляти машини.

Треба відзначити, що цю фабрику компанія побудувала лише за рік. На початку роботи завод займався виробництвом елементів кузова та остаточним складанням автомобілів. Зараз перелік операцій значно збільшився, але виробництво електродвигунів та інших важливих елементів на заводі ще не налагоджено.

Зараз завод збирає 3 тисячі Model 3 на тиждень. Таким чином річний обсяг становить 150 тисяч автівок. У планах збільшення виробництва до 250 тисяч машин на рік, включно з новим кросовером  Model Y, який найближчим часом надійде у виробництво.

Теми: