На початку року, на сайті компанії з’явилась можливість замовити автомобіль в комплектації Standart Range. Основна відмінність – це задній привід замість повного, як у версіях Long Range та Performance. А ще всього один електродвигун. Запас ходу за результатами тестування EPA – 393 км, розгін до сотні – 5,3 секунди. Загалом, технічні характеристики не вражають, адже ціна моделі все ж немаленька – 42 000$.

Також, як додаткову опцію, відтепер можна замовити третій ряд сидінь. Вона доступна для всіх версій Model Y за 3000$. За ці гроші, покупці також отримають спеціальний механізм для швидкого складання сидінь і додаткові USB-C роз’єми.

Загалом, обравши таку комплектацію, можна зекономити 8000$ і це ще без урахування субсидій, які діють для власників електрокарів у різних країнах.

На українських дорогах автомобілів Tesla стає все більше, в першу чергу, через доступні ціни на страхових аукціонах в США. Причому, найчастіше імпортують саме флагмани марки: Model X та Model S. Тому не виключаємо, що вже дуже скоро у нас з’явиться більше кросоверів Model Y.

Теми: