Великі міста з кожним роком все більше потерпають від заторів. По всьому світу влада знижує допустиму швидкість і зменшує кількість смуг для автомобілів, виділяючи місце на дорозі для громадського транспорту та велосипедів. Стрітрейсерам зараз живеться не солодко. Але діло Домініка Торетто продовжує жити, а поліція продовжує боротися с вуличними гонщиками. Хоча, насправді це виглядає не так захопливо як у кіно.

Так, недільного ранку, жителі одного із центральних районів Гонконга стали свідками того, як поліція перекрила 2 смуги на одному із самых завантажених шоссе міста Gloucester Road, щоб зупинити колону із 45 суперкарів. Серед них були Ferrari, Lamborghini і Porsche. Копи нікого не затримували, лише перевірили документи.

Вуличні гонщики у Гонконзі – справжня проблема. І справа навіть не у перевищенні швидкості. Щоб мати хоч якусь можливість показати потенціал своїх дорогих автомобілів, вони виїздять на вулиці вночі або перед світанком, а потужні двигуни зі спортивними системами вихлопу створюють такий шум, що звичайні мешканці завалюють поліцію скаргами. За 2020 рік кількість таких скарг зросла на 40% в порівнянні з 2019-м.