Електрокар буде випускатись під брендом Zhiji Auto. Це спільне підприємство найбільшого у країні автовиробника SAIC, інтернет-гіганта Alibaba Group та дослідницької компанії Zhangjiang Hi-Tech.

У наш час, у сфері електромобілів кожна новинка піднімає технологічну планку все вище. За своїми ходовими характеристиками електродвигуни вже обійшли ДВЗ. Залишилось вирішити проблему підзарядки: зробити її швидкою та зручною. Китайські інженери розробили перспективне, на наш погляд, рішення. Так, нещодавно був представлений новий електричний седан Zhiji L7, який має систему бездротової зарядки потужністю 11 кВт. За годину такої зарядки, автомобіль зможе проїхати 80 км.

Електромобіль Zhiji L7 у базовій комплектації матиме акумулятор на 93 кВт·год, який дозволить проїхати на одному заряді 615 км. Інша модифікація комплектуватиметься акумулятором на 118 кВт·год, який збільшить запас ходу до 1000 км. Але варто сказати, що для вимірювання цих характеристик, китайці використовують метод NEDC, а у Європі та США прийнято робити виміри по циклу WLTP. Електродвигун у седана L7 потужністю 400 кВт, що дорівнює 544 к.с., обертальний момент – 700 Н·м., а розгін до сотні за 3,9 секунди.

Інтер’єр салону – футуристичний. Центральне місце займає комбінований 39-дюймовий екран з роздільною здатністю 4К. Ще однією особливістю новинки є система напівавтономного водіння. Автопілот буде використовувати 12 камер, декількох радарів та лідара.

Повноцінна прем’єра автомобіля відбудеться уже на цьому тижні на Шанхайському автосалоні. Продажі розпочнуться на початку 2022 року.