Харківська майстерня Iron Custom Motors (ICM) презентувала незвичайний проєкт Quanta R. Дивовижний транспортний засіб не має аналогів у світі. Він поєднав риси автомобіля та квадроцикла. А ще має потужну динаміку.

Як розповів журналісту порталу topgir.com.ua власник ICM Ярослав Лутицький, Quanta R створили для одного українського замовника. Презентація концепт – кару повинна була відбутися на Женевському автосалоні та Фестивалі швидкості у Гудвуді, але епідемія коронавірусу порушила усі плани.

Quanta R має футуристичний вигляд, і міг би зніматися у якомусь фантастичному фільмі. Більшість деталей кузова виготовлені з алюмінію, але є й карбонові. Це – дзеркала, кожухи глушників та деякі елементи панелі приладів. Колісні диски – ковані фірми Vossen розміром R22. Крім цього обладнаний потужною акустичною системою Alpine Marine, що укомплектована 6-а динаміками, сабвуфером та двома підсилювачами.

Концепт – кар двомісний. Має повний привід та двигун з турбіною від Subaru. Попри відносно невеликий об’єм у 2,5 л, завдяки доробкам компанії Atomic, його потужність може сягати 600 к.с. Завдяки цьому, для досягнення швидкості 100 км/год йому потрібно усього 3 сек. Максимальна швидкість дорівнює 200 км/год.

Також Quanta R має електропідсилювач керма, обладнаний ABS та ESP.

Приємно відзначити, що незважаючи на великі масштаби проєкту, замовником цього незвичайного транспортного засобу є наш співвітчизник. І без перебільшення можна сказати, що це справжній ексклюзив, що не має аналогів не тільки в Україні, але й у світі.