27 квітня китайський автовиробник GAC розпочав приймання заявок на свій новий електрокросовер Aion V. Не можна сказати, що це зовсім нова розробка, бо цей електрокар є дещо зміненим варіантом кросовера Aion LX, що торік з’явився на ринку. Aion V став на 20 см коротше свого попередника, та змінив зовнішній вигляд попереду та позаду.

Електрокар побудовано на платформі GEP 2.0 (GAC Electric Platform). Його габарити складають: довжина – 4586 мм, ширина – 1920 мм, висота – 1728 мм, колісна база – 2830 мм. В залежності від комплектації передбачена різна ємність акумуляторних батарей.

Aion V оснащений електродвигуном потужністю 184 к.с., що має 350 Н·м крутного моменту. Запас ходу з батареєю найбільшої ємності по циклу NEDC доходить до 600 км.

Зовнішній вигляд моделі витриманий у стилі останніх автомобільних тенденцій китайського автопрому: головна оптика у два рівні, багато хромованих елементів кузова, панорамний дах з люком. Безпечне паркування гарантують 12 датчиків.

Електроніка автівки підпорядкована центральному процесору з 5G-модулем передачі даних, що працює на власній ОС компанії GAC.

Ціна кросовера найдешевшої модифікації складає близько 24 тис. доларів.