Перше водійське посвідчення на новому бланку видали у Київській області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомили у Головному сервісному центрі МВС. Поки не обов’язково міняти свої діючі права на нові, хіба що за бажанням. До того ж, не так давно Кабінет міністрів продовжив строк використання бланків водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію старого зразка, щоб сервісні центри змогли вичерпати запас старих бланків.

Нові бланки дійсні на на всій території Європи та у багатьох країнах світу. Інформація подається трьома мовами: українською, англійською та частково французькою. Крім основної інформації, на правах буде зазначатися група крові та резус-фактор водія і його згода або незгода на донорство.

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу також буде відповідати міжнародним стандартам. Так, на документ буде ставитися відмітка про відповідність транспортного засобу екологічним стандартам. Також, буде можливість встановити чіп на якому буде записана детальна інформація про транспортний засіб. В перспективі це може полегшити перетин кордону.