Завдяки низькій ціні скрапленого газу в Україні, автомобілі, що мають газобалонне обладнання (ГБО), по економічності експлуатації не дуже сильно поступаються електрокарам. Але вартість такого авто значно нижче вартості повністю електричного транспортного засобу.

Компанія Renault добре зрозуміла цю тенденцію. І завдяки цьому, відтепер українські водії можуть придбати нові французькі автівки вже з ГБО. Це моделі Sandero та Logan. Моделі оснащені однолітровим двигуном потужністю у 73 к.с., та мають 5-ступеневу МКПП.

Ціна на модифікований хетчбек Sandero становить 325,2 тис. гривень, а Logan обійдеться у 335,1 тис. гривень. Різниця у ціні з моделями без ГБО складає 25,7 тис. гривень.

Дообладнання моделей Sandero та Logan ГБО відбувається вже в Україні, під Києвом, підприємством «Автологістика». Для цього використовується передове обладнання італійської компанії BRC Gas Equipment, що є світовим лідером у своїй галузі.

Офіційні українські дилери Renault можуть на замовлення дообладнати ГБО інші моделі компанії.

Усі нові автомобілі з ГБО отримують заводську гарантію у 3 роки експлуатації чи 100 тис. км пробігу. Також окремо надається гарантія на ГБО – 3 роки експлуатації чи 200 тис. км пробігу.

Водночас з плановим ТО автомобіля у сервісному центрі дилера проводиться й технічне обслуговування ГБО. Усі моделі Renault з ГБО беруть участь у програмі Renault Finance. При придбанні моделей Sandero та Logan у кредит їх вартість буде на 30 тис. гривень нижча.