Шанувальникам бренду Volkswagen буде цікавим дізнатися про деякі зміни, що можуть відбутися з модельним рядом компанії. Так, керівник відділу досліджень і розробок Френк Уелш вважає, що прийшов час зняти деякі моделі з виробництва. Але це не стосується позашляховиків, лінійка яких, на його думку, майже оптимальна.

Компанія має доволі великий асортимент кросоверів, що постійно оновлюється. Серед останніх можна пригадати гібридні Touareg R та Atlas Cross Sport, що постачається на американський ринок, електричний ID.4 та Nivus, що надійде вже цього літа на бразильський ринок.

В інтерв’ю британському виданню Autocar Френк Уелш повідомив, що компанія майже вийшла на оптимальний рівень модельного ряду позашляховиків. Це, звичайно, не свідчить про те, що Volkswagen припинить випуск нових моделей кросоверів. Але це буде робитися на так стрімко, як до цього часу.

Наразі компанія виробляє по усьому світу близько 30 моделей. І щоб бути успішними, потрібно сформувати оптимальний модельний ряд, і зосередитися на випуску перспективних та популярних автомобілів. Френк Уелш не назвав, які саме автомобілі компанії найближчим часом підуть у минуле. Але раніше у пресі з цього приводу згадувалися мінівени Sharan і Touran. Цілком можливо, що їх замінить модель Variosport.

Теми: