Кожен день по всій України втрачають своїх «залізних коней» десятки власників. Зрозуміло, що найбільшу увагу злодіїв привертають дорогі марки авто. Однак, не гребують вони й бюджетними моделями. Не гарантує збереження авто й сучасна охоронна система. Тому автовласникам потрібно завжди бути на сторожі, і не залишати свого «коня» без нагляду.

Однією з компаній, що займаються автомобільними охоронними системами, є Benish GPS. Кожен день її співробітники фіксують близько 900 заявок про спроби заволодіння транспортними засобами. На підставі цього і була сформована статистика за перший квартал поточного року.

Найбільш привабливими для викрадачів виявилися автомобілі компанії Toyota. На їх частку припадає 21% від загальної кількості викрадень. На другому місці по «популярності» знаходяться автівки марки BMW (19%), а на третьому – Mercedes-Benz (16%).

Якщо підбивати підсумки статистики з урахуванням територіальності, то незаперечне лідерство утримує Київ та Київська область. Їх частка складає 52% всіх випадків. Далі йдуть: Харківська обл. (8,91%), Одеська обл. (6,2%), Львівська обл. (6,2%), Дніпропетровська обл. (4,26%).

Суттєво змінився час, коли викрадачі автівок починають своє полювання. Якщо раніше це була глибока ніч, то у першому кварталі поточного року найбільша активність злодіїв була зафіксована з 8-ї години ранку до 4-ї години дня.