Японський портал BestCarWeb, що відзначається доволі точними прогнозами, оприлюднив неофіційну інформацію про новий міський кросовер на базі моделі Yaris.

На думку фахівців, авто запозичить усе найкраще від Yaris, та зможе скласти достойну конкуренцію Renault Captur та Nissan Juke, що є лідерами у своєму класі в Європі.

Співробітники BestCarWeb вважать, що міні кросовер буде використовувати платформу TNGA-B. Його прогнозовані розміри становлять: довжина – 4170 мм, ширина – 1765 мм, висота – 1555 мм, колісна база – 2560 мм.

Що стосується силового агрегату, то це може бути трициліндровий атмосферний двигун на 1,5 літри та потужністю у 90 к.с. У трансмісії може бути використаний варіатор Direct Shift-CVT. Базові моделі матимуть передній привід. Топові моделі, можливо, отримують повний привід з електродвигуном за задній осі.

Демонстрація моделі планувалася на Женевському автосалоні у березні цього року. Але, як відомо, він не відбувся через епідемію коронавірусу. Наразі нова дата дебюту ще невизначена і залежить від епідеміологічної ситуації.

Теми: