За оцінкою асоціації Укравтопром, продажі авто, що раніше були у використанні перевищують нові автомобілі більше ніж у 4 рази. Так, у лютому було зареєстровано 33,7 тисяч автомобілів, з я яких 27,4 тисячі були з пробігом. Статистика свідчить, що вживані автомобілі зараз складають 81% первинного ринку легкових автомобілів в Україні.

Беззаперечним лідером серед імпортованих автомобілів є Volkswagen. З початку року до нашої країни зі США та Європи завезли 4599 автомобілі цієї марки. На другому місці розмістився Ford. Машин американського автогіганта нарахували 2609. Третє і четверте місце займають Renault та Škoda з кількістю у 2233 та 2173 автомобілів відповідно.

Лідерство у сфері продажів нових автомобілів в Україні продовжує утримувати Toyota. За лютий було продано 882 авто. Цікаво, що нових автомобілів Volkswagen було продано лише 288. Майже у 20 разів меньше! Але якщо порівнювати кількість продажів нових автомобілів з аналогічним періодом минулого року, то показники знизились лише на 9%. Не багато, беручи до уваги який складний рік ми з вами пережили.