У світовій мережі з’явилися фотографії Nissan X-Trail нового покоління. Хоча знімки мають не найвищу якість, на них добре видно, що автівка суттєво поміняла зовнішність.

Судячи з напису Rogue на дверцятах багажного відділення, фото робилися для американського ринку. Бо саме там Nissan X-Trail має цю назву.

На фотографіях нової моделі, викладених на форумі Worldscoop, видно, що в першу чергу змінилися головна оптика. Вона стала у два яруси, що зараз у тренді. А ось ззаду зміні кузова мінімальні. Що стосується інтер’єра салону, то він повністю оновлений.

Не виключено, що модель нового покоління трохи збільшить розміри та, можливо, отримає версію з салоном на сім місць.

Посередині «торпеди» зверху розміщено сенсорний екран мультимедіа. Поруч з ним, за новим кермом, цифрова панель приладів. Селектор трансмісії прийняв вигляд джойстика, а перемикач режимів руху – великої «шайби» на центральному тунелі.

Які силові агрегати отримає нове покоління X-Trail ще невідомо. Але, цілком можливо, що у США це буде дволітровий двигун VC-Turbo з потужністю у 272 к.с. Не виключена і наявність атмосферного двигуна на 2,5 літра та 172 к.с.

Для Європи передбачені мотори 1.3 DIG-T на 160 к.с. та 1.7 dCi на 150 к.с. Також новий X-Trail може отримати гібридну силову установку. А дизельних двигунів, скоріш за все, не буде.

Якщо не трапляться ніякі форс-мажорні обставини, нове покоління X-Trail буде представлено у кінці серпня.

Теми: