Третьому поколінню одного з найпопулярніших хетчбеків в Україні скоро виповниться сім років. Саме час представити нову версію автомобіля. Компанія Skoda чомусь ще навіть не оголосила дату презентації, хоча Fabia Mk4 вже активно тестують на европейских дорогах. Нещодавно автомобіль потрапив в об’єктив фотокамер майже без захисного камуфляжу, тому зовнішній вигляд четвертого покоління моделі вже не є таємницею.

На дорозі автомобіль виглядає динамічніше за свого попередника за рахунок більш пологого даху, зміни кута нахилу задніх стійок та достатньо великого спойлера. Щодо спойлера є сумніви: не впевнені, що його залишать в остаточній версії. На дверях багажника з’явилися додаткові секції задніх ліхтарів. У машини нова, більша решітка решітка радіатора і звісно нова передня оптика. Загалом, авто виглядає просто, що і не дивно, зважаючи на його клас, але водночас і достатньо сучасно.

Знімків інтер’єру наразі немає. Зважаючи на інші автомобілі концерну VAG, та прямих конкурентів: Volkswagen Polo, Audi A1 та Seat Ibiza, можна припустити, що новинка отримає нову медіасистему, віртуальну панель приладів та набір популярних електронних помічників.

Журналісти очікують на прем’єру нового покоління Skoda Fabia уже за місяць-два.

Теми: